Ál-menyasszonyok

kedd, június 05, 2012

A minap elejtettem egy kósza mondatot, hogy lesz menyasszonyi jellegű smink is itt hamarosan. No, örömmel jelentem a dolog sikeresen megtörtént és a Facebook oldalon az arra járó szemfülesek már el is csíphettek két képet. Anita, egyik jól bevált modellem, ismét a segítségemre volt ( A kékség gyöngyei ) azonban úgy döntöttem, most én is betársulok egy sminkre, így egyszerre két különböző smink készült el Virág keze által. Kicsit bolondoztuk, kihasználtuk a jó időt.

Anita: Egy könnyed, rózsaszínes sminket szerettem volna megvalósítani, amit apró kis díszekkel dobtam fel. Tudom, hogy mostanában a menyasszonyok elég bevállalósak, és már trendi lett kitűnni a kommersz ara-külsőből, így hát ennek kinyilatkoztatásaként készült el ez a stílusú smink.

Evelin: Egy natúr menyasszonyi sminket unalmasnak tartottam volna megmutatni, így egy kicsit erősebb, ünnepélyesebb második variáció készült el, immár rajtam. A fő elem egy lilás árnyalat volt, amit feketével és fehérrel kombináltam, díszítésként pedig lila kis kövekkel színesítettem az egyveleget.

Készült pár közös kép is, just for fun. Nézzétek meg, szerintem aranyosak lettek. A többi képet a blog FB oldalán láthatjátok, látogassatok meg ott is. A képeket kicsiny falunk, Nagydorog határában készítettük, az idő tökéletes volt, és Virág alig tudta elkapni a szebbnél szebb pillanatokat; ismét neki köszönhetjük a képeket. A Szenesi Legelő egy tökéletes fotóhelyszín a dombokkal, búzamezőkkel, erdős részekkel és a kis védett virágaival; na de ne tessék aggódni a kezünkben látható mini csokrok nem a védett virágokból valók.

Remélem a képek Nektek is annyira tetszenek, mint nekünk! Legyen szép napotok!

Sziasztok

You Might Also Like

15 hozzászólás

 1. .csodaszep kepek es ez a mezo is gyonyoru. na ilyenkor van kicsit honvagyam :)

  VálaszTörlés
 2. Igen,tényleg szépek lettek! :)

  VálaszTörlés
 3. huh,az utolsó kép mindent vitt,nagyon szépek vagytok! :)

  VálaszTörlés
 4. Nagyon jók lettek ezek a képek:)

  VálaszTörlés
 5. óóóóóh, sminkelj az esküvőmööööön! (nem mintha a közeljövőben tervben lenne, de akkoris, stipstop előre =))

  VálaszTörlés
  Válaszok
  1. Hihi, rendben le vagyok stoppolva! :) Amúgy a Bellának is én csinálom az esküvői sminkjét :) Felcsapok régi- BS sminkesnek :)

   Törlés
 6. Köszönjük szépen a kedves hozzászólásokat :))

  VálaszTörlés
 7. Szépek vagytok! :) A képek is mint mindig csodásak! [És a táj is a "dobokkal"! :D]

  VálaszTörlés
  Válaszok
  1. Pedig elhiszed, hogy 100x átolvasom? De a végén már minden összefolyik.
   Dob az nem sok van a környéken, bár pár Dobosi nevezetű lakik a falunkban. :P Mindenesetre, köszönöm Elíz, duplán :P

   Törlés
  2. Nem lehetett kihagyni :):)

   Törlés
 8. Szépek a sminkek és a képek is :-)

  VálaszTörlés

Köszönöm a véleményed!

Like us on Facebook

Flickr Images